PrzemoLeoneLodziarnia BacioJump Sky 2LiderAdkonisFERRO DI CAVALLOGround GameEuro LiderFonmixGRZEŚ SZCZEŚNIAKTMKARKOMZoltan SportTOYOTAGaleria Podkowa
DANE KONTAKTOWE:
E-mail: czarni@mma.slupsk.pl
Tel. +48 515 360 499
Trenerzy:

1. Lech Szcześniak mma, cross trening, zapasy, kettlebell,boks, TRENINGI PERSONALNE tel.515 360 499

2. Mateusz Kuliński mma, kick-boxing, TRENINGI PERSONALNE tel. 515 344 175

3. Jakub Maszczak brazylijskie jiu-jitsu, grappling, streching, TRENINGI PERSONALNE tel. 690 590 804

4. Przemysław Michalak - trening funkcjonalny: siła/wydolność/motoryka,kształtowanie sylwetki,plany żywieniowe,suplementacja, TRENINGI
PERSONALNE tel. 696 567 271




PARTNERZY:
Nasze naturalne środowisko Lider MMA Czarni Vale Tudo koszulka FONMIX PIAST ZAPASY SŁUPSK Gucman Athletics BARRACUDA BJJ POZNAŃ Kuźnia Kettlebell Exilados Koszalin Wrestler 24 Polski Związek Zapaśniczy grappling FILA MMA Czarni Fight Till The End koszulka SAVE OLYMPIC WRESTLING Never give up... WSPIERAJ SWÓJ LOKALNY KLUB DZIŚ ZRÓB TO CZEGO INNY SIĘ NIE CHCE.... GO HARD OR GO HOME Pride Never Die biały I love wrestling... UWW Zapaśnik MMA CZARNI nowe logo Dziadziajitsu
Gala Extreme Fighting Sports 3
2013-04-03 23:47:10
481701_344966625614532_1625059408_n6 kwietnia 2013 w Koszalinie odbędzie się trzecia edycja Gali Extreme Figting Sports na której wystapią Ania Januszewska i Michał Synak. Gala rozpoczyna  się w sobotę o godz.19:00 w Hali HSW Koszalin, natomiast ważenie zawodników w piątek o godz.17:00 w Kołobrzegu w Hotelu Arka Medical Spa. Gościem specjalnym gali będzie Mamed Khalidov a w walce wieczoru wystąpi Kornel "Kornik" Zapadka.  Pełna karta walk dalej....):

• 93 kg.: Kornel Zapadka (Berserkers Team 3-1) vs. Jakub Stejskal (6-0 Pretoryan Gym Pabianice )
• 77 kg.: Paweł Pawlak (Gracie Barra Łódź 5-0) vs. Mateusz Teodorczuk (Silesian Cage Club 10-2)
• 84 kg.: Adam Zając (Gracie Barra Łódź 5-1) vs. Radosław Bury (Mighty Bulls Gdynia 2-1)
• 70 kg.: Łukasz Sobiepan (Gorillaz Koszalin 1-1) vs. Arbi Shamaev (PJ Promotion Group 3-1)
• 61 kg.: Izabela Badurek (Fight Club Lublin 1-1) vs. Anna Januszewska ( MMA Czarni Słupsk 0-0)
• 61 kg.: Piotr Olszynka ( Silesian Cage Club 2-1-1) vs. Dawid Żywica (3-4-1 Berserkers Team Szczecin)
• 81 kg.: Łukasz Kuncio (Gorillaz Koszalin 0-0) vs. Michał Synak (MMA Czarni Słupsk 0-0)
• Open.: Adrian Gwoździk (Abrat Team Tomaszów Mazowiecki 1-0) vs. Michał Wlazło (1-1 GKS Corpus)
• 84 kg.: Szymon Płoszaj ( Abrat Team Tomaszów Mazowiecki 0-0) vs. Damian Okliński (Silesian Cage Club 0-0 )